21.03.2021  IV GRAND PRIX TENNIS OPEN DEBEL KOBIET Tychy Wilkowyje
21.03.2021  IV GRAND PRIX TENNIS OPEN DEBEL MĘSKI Tychy Wilkowyje

20.12.2020 - GRAND PRIX TENNINS OPEN 2020/21 - Sokół Chorzów

Mikst Chorzów 20.12.2020

Zapraszamy na trzeci turniej mikstowy z cyklu GRAND PRIX TENNINS OPEN 2020/21. Tym razem po raz pierwszy w sezonie zimowym będziemy gościć na obiekcie Sokół Chorzów. Zapisy online poniżej, mailowo: biuro@tennis-open.pl lub telefonicznie(609271277).

27.12.2020 - I GRAND PRIX TENNIS OPEN DEBEL KOBIET I DEBEL MĘSKI - Sokół Chorzów

Deble Chorzów 27.12.2020

Pierwsze turnieje deblowe kobiet i mężczyzn. Spotykamy się na kortach Sokół Chorzów. Zarówno w kategorii kobiet jak i męskiej zostaną rozegrane cztery turnieje w okresie zimowym. Do końcowej klasyfikacji liczą się trzy najlepsze. Pary deblowe stałe. Niespełnienie tego warunku powoduje, że zawodnik do klasyfikacji końcowej otrzymuje połowę przynależnych punktów. Zapisy online poniżej, telefonicznie (609271277), mailowo (biuro@tennis-open.pl).

29.11.2020 - II GRAND PRIX TENNIS OPEN MIKST "ANDRZEJKI"

Turniej mikst

Zapraszamy do zapisów na drugi turniej mikstowy w cyklu GRAND PRIX TENNIS OPEN. Ponownie gościmy na kortach w Tychach Wilkowyjach. Pierwszy turniej wygrała para Magdalena Mielnik i Paweł Burliga i to Oni otwierają klasyfikację łączną. Wpisowe na turniej wynosi 70 zł od osoby. Zapisów można dokonywać online poniżej, telefonicznie (609271277) lub mailowo (biuro@tennis-open.pl).

15.11.2020 - I GRAND PRIX TENNIS OPEN MIKST - Tychy Wilkowyje

Zapisy na turniej 15.11.2020

Pierwszy zimowy turniej GRAND PRIX w kategorii mikst za nami. 18 par rywalizowało o jak największą zdobycz punktową. Rozegrano 49 meczów w tym kilka pojedynków trzysetowych.
W turnieju pocieszenia pierwsze miejsce zajęła para Vanessa Jakubowska/Robert Armata. W finałowym meczy wygrali z gości z Częstochowy Ela Jackowska/Rafael Dądela. W turnieju głównym trzecie miejsce po zwycięstwie nad Dorotą Malanowicz/Marcin Waliczek zajęła Magda Mierzwińska/Patryk Słodownik. Po bardzo emocjonującym finale pierwsze miejsce zajęła Magda Mielnik/Paweł Burliga (jest to ich drugie kolejne zwycięstwo turniejowe). Drugie miejsce zajęła Agnieszka Ostrowska i Sebastian Cebula.

Gratulujmy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom turnieju. Szczegółowe wyniki turnieju poniżej. I zachęcam do przeglądania galerii z tego wydarzenia. Następne spotkanie na korcie przewidziane jest 29.11.2020. Kolejny turniej mikstowy, którego tematem przewodnim będą "Andrzejki" oraz dodatkowa "okazja". A jaka? Niech to będzie niespodzianką do samego końca.
AR

25.10.2020 - TURNIEJ MIKSTOWY - Tychy Wilkowyje

Zapisy na turniej mikstowy

Zapraszam na pierwszy halowy turniej mikstowy sezonu 2020/21. Spotykamy się na kortach w Tychach Wilkowyjach. Zapisujemy się parami lub pojedynczo online, mailowo: biuro@tennis-open.pl lub telefonicznie (609271277). Wpisowe wynosi 60 zł od osoby.